Elvana Gjata kthehet në origjinalitet, ja si duket (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 19-09-2016 Elvana Gjata kthehet në origjinalitet, ja si duket (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka ndryshur “look’ duke u kthyer në origjinalitetin e saj. Aja ka errësuar flokët dhe ka nxjerrë në pah tiparet e saj natyrale.

Mësohet se Elvana së shpejti do të nxjerr dhe klipin e saj të ri.  

elvana_gjata.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031785011291504
array(1) { ["section"]=> string(60) "elvana-gjata-kthehet-ne-origjinalitet-ja-si-duket-foto-53405" }