Elvana Gjata kur ishte gjimnaziste, kolegu i publikon foton e veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 26-02-2016 Elvana Gjata kur ishte gjimnaziste, kolegu i publikon foton e veçantë

Sot është një nga këngëtaret më të mira dhe më të kërkuara nga shqiptarët, e për këtë arsye çdo detaj nga jeta e saj shfaq interes për publikun.

Klasi që e shoqëron Elvana Gjatën mesa duket nuk vjen për shkak të profesionit, por i trashëguar që në vegjëli. Këngëtari tjetër, Klajdi Musabelliu ka publikuar një foto të tijën me Elvanën kur ishin në gjimnaz.

“Yll ka qenë që me kohë, dhe super yll është bërë. 32 mijë adresa ka në insta dhe fb që kshu s'di ku ta bëj tag Elvanën”, shkruan ai ndërsa publikon këtë foto të veçantë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024335145950317
array(1) { ["section"]=> string(74) "elvana-gjata-kur-ishte-gjimnaziste-kolegu-i-publikon-foton-e-vecante-33637" }