Elvana Gjata mahnit të ftuarit, ja detaji që i la ''pa fjalë' (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 14-11-2016

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata  organizoi një natë më parë një ceremoni në ‘Altar’ përtej pritshmërive.

Së bashku me Valdrin Sahitin kanë mahnitur të ftuarit me koleksionin e ri “La belle epoque”.

Por, nuk ka qenë vetëm koleksioni ai që i ka mahnitur, ata kanë mbetur ‘pa fjalë’ kur janë ulur në tavolinë dhe kanë parë pjatat e personalizuara për secilin nga të ftuarit. Ky detaj nuk ka kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar nga të gjithë në rrjetet sociale.

pjata.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bruno i këndon Lori Hoxhës, trashëgimtarja e Top Channel ia kthen siç nuk e priste (VIDEO)
Grimieri i Kim Kardashian surprizon nënën e tij dhe publikon videon: “Zemra ime nuk është ndjerë kurrë kaq e lumtur” »
Article Logic
Execution time: 0.017566919326782
array(1) { ["section"]=> string(69) "elvana-gjata-mahnit-te-ftuarit-ja-detaji-qe-i-la-pa-fjale-video-59446" }