Elvana Gjata mbulon ‘zogun’ me flamur, revoltohen komentuesit: Na bëre rezil

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:15 01-06-2015

Këngëtarja Elvana Gjata është veshur në mënyrë krejtësisht të papërshtatshme mbrëmjen e djeshme në finalen e madhe të Top Fest ku ka interpretuar këngën “Kuq e ZI je ti”, himnin e komëbtares së futbollit.

Elvana u diskutua edhe nëse kishte veshur të brendshme ose jo por ajo ç’ka ka revoltuar më së shumti komentuesit është fakti që këngëtarja ka mbuluar vendet intime me diçka që ka formën e shqiponjës së flamurit kombëtar. “Na bëre rezil”, shkruan një nga komentuesit. “S’më dukej e pëershtatshme veshja që kishit bër dje dhe të këndonit atë këngë”, shkruan një tjetër.

Veshja e Elvanës ka ngjallur shumë habi dhe polemika për vlerat e saj si këngëtare gjersa ka marrë përsipër të këndojë këngën përfaqësuese të kombëtares.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024346113204956
array(1) { ["section"]=> string(78) "elvana-gjata-mbulon-zogun-me-flamur-revoltohen-komentuesit-na-bere-rezil-12402" }