Elvana Gjata merr pjesë në ‘Çmimet Grammy’, këngëtarja tërheq vëmëndjen e mediave të huaja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:50 13-02-2017 Elvana Gjata merr pjesë në ‘Çmimet Grammy’, këngëtarja tërheq vëmëndjen e mediave të huaja (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata u pa mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve 'Grammy'.

Ajo shoqërohej nga producenti me të cilin po bashkëpunon për këngët e reja, Poo Bear dhe menaxheri i dikurshëm në Threedots Production dhe DJ, Andy Gramm.

Ky ishte debutimi i saj i parë në një tapet të kuq të tillë, ku këngëtarja tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj. Elvana ishte veshur me një fustan të zi me golf nga stilisti libanez Nicolas Jebran. 

Paraqitja e saj është komentuar nga prestigjozia amerikane ‘E!’ ku shkruhet se Elvana është duke bërë pikërisht atë që do dëshironin, e papritur, e çuditshme, ndoshta pak kundër rrymës, por asnjëherë në mënyrë të parashikueshme. “Do gënjeja nëse do thoja se nuk do vishja kurrë një fustan golf me gjatësi asimetrike, me një pjesë të shkurtër para dhe të gjatë mbrapa” shkruan E!.

elvana9.jpg

elvana4.jpgelvana5.jpgelvana6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041562080383301
array(1) { ["section"]=> string(98) "elvana-gjata-merr-pjese-ne-cmimet-grammy-kengetarja-terheq-vemendjen-e-mediave-te-huaja-foto-68560" }