Elvana Gjata, një selfie rrugës për në Elbasan: Kuq e zi je ti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 29-03-2015 Elvana Gjata, një selfie rrugës për në Elbasan: Kuq e zi je ti Elvana Gjata, nje selfie nga rruga drejt Elbasanit

Elvana Gjata, këngëtarja që do të këndojë këngën më të re prodhim i Digitalb si sponsor zyrtar i Kombëtares Shqiptare “Kuq e Zi je ti”, është nisur për në Elbasan, për të qenë prezent në sfidën kundër Armenisë. 

Ajo ka postuar në facebook një foto për të gjithë miqtë e saj, një selfie, dhe sic duket nga foto është në autostradë, në rrugën drejt Elbasanit.

Fansat e saj nëpërmjet komenteve i kanë kërkuar që Elvana ta këndojë këngën në fushë por deri tani, nuk dihet nëse do të ketë një skenar të tillë. Për këngën e kënduar nga Elvana Gjata, “Kuq e Zi je ti” ka pasur shumë komente dhe ka hapur shumë debat.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021075010299683
array(1) { ["section"]=> string(65) "elvana-gjata-nje-selfie-rruges-per-ne-elbasan-kuq-e-zi-je-ti-7253" }