Elvana Gjata publikon foto, ja çfarë i shkruan vajza e njohur e showbiz-it

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:19 06-04-2018 Elvana Gjata publikon foto, ja çfarë i shkruan vajza e njohur e showbiz-it Elvana Gjata, kengetare

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, ka njoftuar se klipi i saj më i ri do të publikohet sot.

Përveç datës kur del kënga, Elvana ka publikuar dhe një foto në rrjetet e saj sociale, me look-un me të cilin ajo do të paraqitet edhe në klip. Elvana ka marrë komente mjaft pozitive nga fansat e mes tyre ka qënë edhe vajza e showbiz-it Rashel Kolaneci.

“Elvana Gjata, super yll”, shkruan Rashel.

Si duket vajzat kanë marrëdhënie të mirë e dinë edhe të komplimentojnë njëra-tjetrën. Na ngelet veçse t’i urojmë Elvanës shumë suksese me klipin e ri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jo vetëm këngëtare, Bebe Rexha ka talent edhe për pikturë (FOTO)
"Shpërthen" nga dashuria moderatorja e njohur: Gjithë jetën kam…(FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.024794101715088
array(1) { ["section"]=> string(80) "elvana-gjata-publikon-foto-ja-cfare-i-shkruan-vajza-e-njohur-e-showbiz-it-115890" }