Elvana Gjata publikon këngën e re, bashkëpunon me Capital T dhe 2Po2 (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 24-10-2016

Elvana Gjata sapo ka publikuar këngën më të re të titulluar “Lejla”, në bashkëpunim me Capital T dhe 2Po2.

Edhe këtë herë Elvana i ka qëndruar besnike Flori Mumajesit në realizimin e këngës, i cili është autor i muzikës dhe bashkëautor i tekstit së bashku me Capital T dhe 2Po2. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033860921859741
array(1) { ["section"]=> string(79) "elvana-gjata-publikon-kengen-e-re-bashkepunon-me-capital-t-dhe-2po2-video-57260" }