Elvana Gjata publikon këngën e re, pretendohet të kthehet në “hit” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:38 14-07-2015

Elvana Gjata ka publikuar videoklipin më të ri të saj në bashkëpunimin me këngëtarin Bruno.

Lançimi i këngës është bërë sot në mbrëmje dhe ky projekt ashtu si të tjerët është prodhim i “Threedots”. Kënga e re quhet “Love me” dhe është regjistruar e gjitha me telefon celular.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026671886444092
array(1) { ["section"]=> string(75) "elvana-gjata-publikon-kengen-e-re-pretendohet-te-kthehet-ne-hit-video-16194" }