Elvana Gjata risjell “Ethet e së premtes”, si dukej këngëtarja kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 29-08-2016

Këngëtarja shumë e suksesshme, Elvana Gjata ka publikuar një video ku ajo shfaqet kur ishte vetëm 15 vjeç.

Elvana ka shpërndarë videon e audicionit të saj të parë në spektalin “Ethet e së premtes”, ku ajo konkurronte me këngën e Mariza Ikonomit, “Piano e vjetër”.

“Ndonjëherë është mirë të kthesh kokën mbrapa, që të ecësh edhe më përpara”, shkruan këngëtarja. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Britney Spears “i vjedh” këngën Bebe Rexhës gjatë performancës në “MTV VMA” (Video)
Majk dhe e dashura e tij nisin pushimet e para si çift »
Article Logic
Execution time: 0.018704175949097
array(1) { ["section"]=> string(89) "elvana-gjata-risjell-ethet-e-se-premtes-si-dukej-kengetarja-kur-ishte-vetem-15-vjec-51234" }