Elvana Gjata siç nuk e keni parë kurrë më parë, “çmend” fansat e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 04-10-2016 Elvana Gjata siç nuk e keni parë kurrë më parë, “çmend” fansat e saj (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka pozuar në mes një tufe me goca të tjera e veshur me një fustan lejla.

Elvana duket si një princeshë e vërtetë me fustanin e gjatë, flokët e lëshuar me një gërshet të bërë mbi kokë dhe grimin perfekt. Ajo ka marrë shumë komente të përzemërta nga fansat, duke e quajtur princeshë, barbie, bukuroshe, apo nga ato që i ka “çmendur” fare. 

elvana_gjata.pngelvana_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10342884063721
array(1) { ["section"]=> string(76) "elvana-gjata-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare-cmend-fansat-e-saj-foto-55054" }