Ema Andrea: Shkoni shijoni bamjet a mamit dhe na lini rehat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:32 03-08-2016 Ema Andrea: Shkoni shijoni bamjet a mamit dhe na lini rehat

Një mesazh të ngjashëm dha edhe vajza e aktores, Sara Kapo përmes një “leksioni” për djemtë. Sara bëri xhiron e rrjeteve sociale me atë postim dhe pati një valë reagimesh nga përdoruesit e internetit, mes të cilëve, edhe ata anonimë.

Dhe duket se pikërisht me këta të fundit e ka aktorja Ema Andrea.

“Kënaqem me kulturën fruktuore dhe barishtore e fjalorin flora e fauna që po përdoret në gazetën e madhe fb,ku identiteti i vërtetë rrallë njihet....mjafton një ...lutem komentoni ...dhe mendja e disave lërohet (nuk lirohet) nga zinxhiret e moralit dhe perversitetit për të bërë tjetër moral e për të nxjerrë përfundime!! Mirë pra mirë, quhet demokraci e liri mendimi....por në rastin e paidentitarëve, quhet thjesh, pabytheri këtej nga lagjet normale të kryeqytetit të varfër të Shqipërisë..se jo për gjë por janë shtuar si grami parazit ....ndaj...Shkoni shijoni bamjet e mamit dhe na lini rehat!! ..nëse diçka ju djeg merruni me burimin e plagës e jo me atë që të thirri *kujdes!. Dardha ime është e artë dhe nuk e bën dot pis asgjë...gjithmone do shkelqejë sado balte t’i hidhni !! Kaq kisha për momentin!! “, shkruan aktorja me një shënim në fund: “p.s.ky është nje status i faqes sime personale,.....lexoje por mos e shpërnda..!! ose mos e lexo..”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011993885040283
array(1) { ["section"]=> string(64) "ema-andrea-shkoni-shijoni-bamjet-a-mamit-dhe-na-lini-rehat-48582" }