Emeli Sande erdhi në Tiranë për festat e Nëntorit, shikoni si i përshëndeti shqiptarët me simbolin e shqiponjës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:38 30-11-2017 Emeli Sande erdhi në Tiranë për festat e Nëntorit, shikoni si i përshëndeti shqiptarët me simbolin e shqiponjës

Mbrëmë Tirana u ndez nga atmosfera e krijuar në sheshin Skënderbej, ku këngëtarja me famë botërore mbajti për herë të parë një koncert në skenën shqiptare.

Para koncertit ajo është takuar me kryebashkiakun Erion Veliaj.  Pasi kanë qëndruar pak kohë në zyrë, Emeli ka përshëndetur përmes simbolit të shqiponjës përmes duarve.

kl_1511988822-642620.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda shtëpisë së Ledionit dhe Sarës, shikoni si duket banesa superluksoze (FOTO)
Marina Fara "tërbon" fansat që në pikë të mëngjesit, ekspozon gjoksin bombastik (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011354923248291
array(1) { ["section"]=> string(117) "emeli-sande-erdhi-ne-tirane-per-festat-e-nentorit-shikoni-si-i-pershendeti-shqiptaret-me-simbolin-e-shqiponjes-101316" }