Emergjenca e përmbytjeve, ministria publikon numrat që mund të telefononi

Publikuar tek: aktualitet, më 22:37 30-11-2017 Emergjenca e përmbytjeve, ministria publikon numrat që mund të telefononi

Për shkak të gjendjes së rëndë të shkaktuar nga rreshjet e shiut, një pjesë e madhe e vendit është e rrezikuar nga përmbytjet, për këtë arsye ministria e Mbrojtjes ka bërë publike numrat e kontaktit të specialistëve të Prefekturave për Emergjencat Civile.

Ministria e Brendshme, duke iu gjendur pranë qytetarëve lidhur me situatën e reshjeve dhe përmbytjeve në vend, bën publike këta numra kontakti të specialistëve të Emergjencave Civile në Prefektura, për të ndihmuar dhe lehtësuar komunikimin me njerëzit në nevojë: 

0694117257

EC Prefektura Berat

0686462732

EC Prefektura Dibër

0694117308

EC Prefektura Durrës

0694117152

EC Prefektura Elbasan

0694269786

EC Prefektura Fier

0692588411

EC Prefektura Gjirokastër

0694117032

EC Prefektura Kukës

0694117477

EC Prefektura Korçë

0694117081

EC Prefektura Lezhë

0694117433

EC Prefektura Shkodër

0693427471

EC Prefektura Tiranë

0695796339

EC Prefektura Vlorë

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situatë katastrofike te ‘QTU’-ja, qytetarët apel për ndihmë (Video)
Vdes 56 vjeçari në Shkodër, bie nga ura »
Article Logic
Execution time: 0.025586843490601
array(1) { ["section"]=> string(79) "emergjenca-e-permbytjeve-ministria-publikon-numrat-qe-mund-te-telefononi-101429" }