Emina Cunmulaj e Fadil Berisha pranverë dhe ngjyra në setin e ri fotografik

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 06-04-2015 Emina Cunmulaj e Fadil Berisha pranverë dhe ngjyra në setin e ri fotografik

Emina Cunmulaj është bukuroshja e radhës që ka pozuar përpara objektivit të Fadil Berishës. Këtë radhë fotografi është zhvendosur në qytetin e Krujës me “muzën” e tij.

“Kur çel lulja e Pranverës në Krujë... Shqipëria Ime ... Kjo ështe një foto nga realizimi fotografik me zotri Fadil Berisha”, shkruan Emina mbi foton që ka ndarë me miqtë në “Facebook”.

Në foto shihet atmosfera shumëngjyrëshe që sjell kontekstin e pranverës.  Emina ende nuk ka treguar pjesë e cilit projekt të radhës do të jetë seti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027842998504639
array(1) { ["section"]=> string(80) "emina-cunmulaj-e-fadil-berisha-pranvere-dhe-ngjyra-ne-setin-e-ri-fotografik-7975" }