Emina Cunmulaj i bën të gjitha vajzat ‘xheloze’, darkon me yllin e futbollit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 25-09-2016 Emina Cunmulaj i bën të gjitha vajzat ‘xheloze’, darkon me yllin e futbollit

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj i ka bërë të gjitha vajzat xheloze me lajmin e radhës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj biznesmen Sam Nazarian, kanë darkuar me yllin e futbollit David Beckham. Po po, David Beckham!

Emina ndau me publikun foto në instagram nga darka me futbollistin, i cili këtë herë nuk shoqërohej nga Victoria. Por, Emina mbeti jashtë bisedës pasi dy burrat nisën të flisnin për futbollin.

“Kur ata flasin rreth futbollit dhe ti mbetesh pa folur” - shkruan modelja në instagram.

Që prej lidhjes me multimiliardierin izraelit, Emina dhe luksi tanimë janë bërë të pandashëm!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02752685546875
array(1) { ["section"]=> string(79) "emina-cunmulaj-i-ben-te-gjitha-vajzat-xheloze-darkon-me-yllin-e-futbollit-54087" }