Emina Çunmulaj me të atin, dëgjon këngë çame. Shikoni sa e shijon ‘’Tumankuqen’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:43 01-12-2015

Emina Çunmulaj, modelja e famshme shqiptare, e cila tashmë është edhe në pritje të një fëmije, ka kaluar ditën e djeshme me të atin e saj.

Të dy shtrirë në divan, ata po shijojnë një nga këngët më të bukura të Çamërisë. Eminaja kërcet gishtat e më pas e çon fokusin e kamerës së telefonit nga i ati, i cili ia bën me gisht që ta çojë nga televizori…

Dhe Eminaja po e shijon vërtetë ritmin, vargjet e bukurinë e këngës e valles çame edhe pse në fakt njeh më mirë ritmet e veriut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019807100296021
array(1) { ["section"]=> string(80) "emina-cunmulaj-me-te-atin-degjon-kenge-came-shikoni-sa-e-shijon-tumankuqen-26666" }