Emina Cunmulaj një shqiptare e vërtetë, ka dy fjalë për beben në prag të lindjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:53 16-05-2018 Emina Cunmulaj një shqiptare e vërtetë, ka dy fjalë për beben në prag të lindjes Emina Cunmulaj

Që Emina është një shqiptare në zemër dhe në vepra kjo është e qartë për të gjithë, por postimi i saj më i fundit ka prekur zemrat e të gjithëve.

Me anë të një fotoje në Instagram, modelja Cunmulaj është shfaqur e veshur me rroba popullore shqiptare dhe në diçiturë ka shkruajtur si një nënë e vërtetë shqiptare.

“I vogli im! Të premtoj se do të rris me të njëjtat vlera me të cilat me ka rritur mamaja ime. Të premtoj që do të të kujtoj gjithnjë se nga vjen mamaja jote dhe sa krenare jam për këtë. Kultura ime është pasuria më e madhe dhe puna ime do të jetë përgjithmonë të të mësoj ty dhe Ella Farias bukurinë e saj”, ka shkruar Ella, ndërsa në foto duket se fërkon gjithë dashuri barkun.

er_1526489403-579309.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019526958465576
array(1) { ["section"]=> string(86) "emina-cunmulaj-nje-shqiptare-e-vertete-ka-dy-fjale-per-beben-ne-prag-te-lindjes-121016" }