Emina Çunmulaj po numëron ditët mbrapsht…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:17 25-02-2016 Emina Çunmulaj po numëron ditët mbrapsht…

Super modelja Emina Çunmulaj edhe pse në muajin e nëntë të shtatzanisë duket në formë mjaft të mire. Ajo ka përjetuar një shtatzani të shëndetshme por  tashmë ka filluar numërimin mbrapsht për ditën se kur do të lindë dhe mezi po pret të mbajë në duar vajzën e saj.

Në llogarinë e saj në instagram ka postuar një foto ku vihet re barku i saj  rrumbullakosur dhe bashkangjitur me foton shkruan: “Le të fillojë numërimi mbrapsht, mezi po pres ta mbaj atë në krahë.”

Emina është një shembull mjaft i mirë për të gjitha për të gjitha ato femra që ngurojnë të bëjnë fëmijë nga frika e denformimeve fizike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Linda Halimi performon himnin kombëtar të SHBA në ndeshjen e NBA
A mund të jetë botoksi çelësi i lehtësimit të dhimbjeve te sportistët? »
Article Logic
Execution time: 0.018180131912231
array(1) { ["section"]=> string(46) "emina-cunmulaj-po-numeron-ditet-mbrapsht-33532" }