Emina Çunmulaj pret tortën për ditëlindjen e të shoqit, por do habiteni ç'i ka përgatitur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:43 25-07-2016 Emina Çunmulaj pret tortën për ditëlindjen e të shoqit, por do habiteni ç'i ka përgatitur (FOTO)

Modelja Emina Çunmulaj në ditën e lindjes së bashkëshortit të saj, biznesmenit izraelit Sam Nazarian është më krenare se kurrë. Si çdo bashkëshorte në fund të fundit! Por gjatë këtij viti, jeta e modeles shqiptare me famë ndërkombëtare ka qenë si jeta e princeshave në përralla, surpriza, lindja e vajzës dhe një dashuri e pafundme nga zeshkani i saj.

‘’Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Çfarë viti i bukur mbushur me dashuri dhe gëzim. Jam kaq e lumtur për bashkëshortin dhe babanë e jashtëzakonshëm’’, i shkruan në dedikimin e saj modelja.

Dhe për ditën e lindjes, i ka përgatitur një surprizë të bukur, një tortë gjigande që imiton ndërtesën e hoteleve të tij.eminaburri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032211065292358
array(1) { ["section"]=> string(99) "emina-cunmulaj-pret-torten-per-ditelindjen-e-te-shoqit-por-do-habiteni-c-i-ka-pergatitur-foto-47624" }