Emocionohet pasi merr kartën e anëtarësimit në PS: Doja të thoja që policia është...është

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 07-02-2016 Emocionohet pasi merr kartën e anëtarësimit në PS: Doja të thoja që policia është...është

Emocionet janë të natyrshme për shumë persona të cilët flasin për herë të parë në publik, por kur një personi, ndoshta i kërkohet të flasë për një temë të caktuar, këto emocione bëhen edhe më të forta, pasi fjalët nuk burojnë natyrshëm.

Një ngjarje paksa e sikletshme i ka ndodhur edhe një prej anëtareve më të reja të Partisë Socialiste gjatë ditës së sotme në shpërndarjen e kartave të anëtarsisë nga kryeministri Edi Rama. Qytetarja dukej sikur të ishte mësuar të fliste për preformancën e shkëlqyer të Policisë së Shtetit duke ia nisur të thotë “Isha aty...dhe... policia domethënë, policia është..është”, ndërsa Rama e ka ndërprerë duke hedhur një batutë “Domethënë polica të solli këtu, atëherë kartën meriton të ta japë Sajmir Tahiri”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11086988449097
array(1) { ["section"]=> string(92) "emocionohet-pasi-merr-karten-e-anetaresimit-ne-ps-doja-te-thoja-qe-policia-eshte-eshte-31958" }