Emocionuese, Forcat e Armatosura shpëtojnë vajzën 3-vjeçe...nëna e mban fort shtrënguar

Publikuar tek: aktualitet, më 17:22 01-12-2017 Emocionuese, Forcat e Armatosura shpëtojnë vajzën 3-vjeçe...nëna e mban fort shtrënguar

Foto emocionuese këto që vijnë nga fshati Mallkuç në Fushë-Krujë ku Forcat e Armatosura kanë shpëtuar një nënë dhe vajzën e saj tre vjeçare.

Nëna e mban fort shtrënguar në prehër të voglën e saj në helikopter ndërsa edhe vetë ministrja Olta  Xhaçka është prekur nga këto pamje.

“Nëna dhe vajza e saj 3 - vjeçare nga fshati #Mallkuç mbërritën shëndoshë e mirë pranë të afërmve të tyre falë përkushtimit të rrallë të këtyre djemve! Dashuri të tillë për jetën gjen vetëm në Forcat e Armatosura të Shqipërisë!” shkruan Xhaçka.

emo3.jpg

emo2.jpg

emo1.jpgemo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017809152603149
array(1) { ["section"]=> string(91) "emocionuese-forcat-e-armatosura-shpetojne-vajzen-3-vjece-nena-e-mban-fort-shtrenguar-101554" }