Emocionuese/ Prindërit bëjnë tatuazh njollën e lindjes së vajzës së tyre, që ajo mos ndjehej keq

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 27-02-2015 Emocionuese/ Prindërit bëjnë tatuazh njollën e lindjes së vajzës së tyre, që ajo mos ndjehej keq

Këta prindër kanë tatuazhuar gjithë këmbën  për të qenë njësoj me vajzën e tyre e cila ka lindur me njollë-nishan  në të gjithë lëkurën. Honey-Rae Phillips, i cili është 18 muajsh, ka lindur me një nishan të madh të kuq që shtrihet nga gishtërinjtë e saj të këmbëve e deri lart.

Prindërit kanë bërë tatuazhe pikerisht në vendet ku kishte njollat vajza e tyre   për mos ta bërë vogëlushen të ndjehej keq dhe ndryshe nga të tjerët.

Shumica e njerëzve mund të mendojnë se është shumë ekstreme, por për ne kjo ishte gjë e natyrshme që të sigurojë bijën tonë se kurrë nuk do  ndjehet  ndrysheose vetëm në botë, ka thënë " Znj Phillips, e ëma e vogëlushes  për për prestigjozen Mirror.

"Ashtu si çdo mama unë nuk dua që ajo të jetë ndryshe. Doja që ajo të jetë saktësisht e njëjtë si çdo fëmijë tjetër, e shëndetshme. Unë e di që kjo do ketë ndikim në jetën e saj”, thotë e ëma e vogëlushes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027385950088501
array(1) { ["section"]=> string(99) "emocionuese-prinderit-bejne-tatuazh-njollen-e-lindjes-se-vajzes-se-tyre-qe-ajo-mos-ndjehej-keq-4584" }