Enca dhe shoqet e saj pozojnë provokueshëm në korridoret e shtëpisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 20-06-2016 Enca dhe shoqet e saj pozojnë provokueshëm në korridoret e shtëpisë

Kjo është këngëtarja Enca Haxhia dhe dy shoqet e saj Anja dhe Desara.

Tre vajzat kanë pozuar provokueshëm në korridorin e shtëpisë.

Sigurisht nuk mund të mos binte në sy forma fizike e Encës që është kujdesur edhe në këtë foto të ekspozojë mjaftueshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027171850204468
array(1) { ["section"]=> string(73) "enca-dhe-shoqet-e-saj-pozojne-provokueshem-ne-korridoret-e-shtepise-44084" }