Enca Haxhia heq reçipetat dhe provon në dhomën e garderobës…(FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:50 12-09-2016 Enca Haxhia heq reçipetat dhe provon në dhomën e garderobës…(FOTO NË BRENDËSI)

Enca Haxhia heq reçipetat dhe provon në dhomën e garderobës rrobat që mendon të kombinojë këtë vjeshtë.

Me sa duket këngëtarja lodhet duke u veshur dhe zhveshur dhe ka menduar t’i heqë njëherë e mirë reçipetat për të qenë më komode në provat e saj.

Pasi ka veshur një xhup xhins dhe ka vënë një kapele rozë, Enca ka fotografuar veten, duke e shpërndarë në rrjet me diçiturën ''Dashuri mbi trupin tim''.

Asaj mund t’i ketë bërë përshtypje xhupi dhe kapelja, por fansave me siguri jo dhe aq…

encahaxhiaparecipeta.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momentet më të bukura nga dasma përrallore e djalit të Ylli Ndroqit (Video)
Mërgim Mavraj, urim special në ditën e Kurban Bajramit »
Article Logic
Execution time: 0.020372867584229
array(1) { ["section"]=> string(82) "enca-haxhia-heq-recipetat-dhe-provon-ne-dhomen-e-garderobes-foto-ne-brendesi-52652" }