Enca Haxhia na ka gënjyer të gjithëve, e zbuluam më në fund (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 04-10-2017 Enca Haxhia na ka gënjyer të gjithëve, e zbuluam më në fund (VIDEO)

Një lajm i bujshëm në botën e showbiz ishte prerja e flokëve të gjatë të Encës.

Këngëtarja i ka shumë merak flokët e saj të gjatë dhe s’kishte guxuarr kurrë t’i priste por një ditë u shfaq bionde dhe me flokët deri te qafa.

Më në fund është zbuluar e vërteta. Enca nuk ka ndërhyrë aspak dhe flokët e saj të shkurtër e biondë, ishin paruke.

Këngëtarja na e ka zbuluar të vërtetën përmes një videoje:

haxh.png

 

Hannah Montana Life ??

A post shared by ENCA (@enca) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason këngëtari i njohur shqiptar: Po, më pëlqen tradhëtia
S’do ta besoni, Luana Vjollca i merr borxh fustanin trashëgimtares së “Top Medias” »
Article Logic
Execution time: 0.019790172576904
array(1) { ["section"]=> string(70) "enca-haxhia-na-ka-genjyer-te-gjitheve-e-zbuluam-me-ne-fund-video-94705" }