Enca Haxhia pozon nudo në vaskë, fansat i kujtojnë Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:36 22-02-2017 Enca Haxhia pozon nudo në vaskë, fansat i kujtojnë Noizyn

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia i ka provokuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale kur ka publikuar para disa çastesh një foto nudo në vaskë.

E lagur, zhytur në ujin e ngjyrosur dhe me një gotë verë në dorë, Enca thotë se po ia kalon shumë mirë.

“Një e mërkurë si e diel”, shkruan këngëtarja ndërsa shumë i kujtojnë se është e vetmje, pa Noizyn, me të cilin duket se i ka shpëkutur marrëdhëniet pas zënkës së fundit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067260265350342
array(1) { ["section"]=> string(62) "enca-haxhia-pozon-nudo-ne-vaske-fansat-i-kujtojne-noizyn-69594" }