Enca Haxhia zbulon dëshirën e saj të madhe, tregon përse nuk do këndoj askund për Vitin e Ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:25 28-12-2016 Enca Haxhia zbulon dëshirën e saj të madhe, tregon përse nuk do këndoj askund për Vitin e Ri

Për këngëtaren e njohur Enca Haxhia, 2016-ta ka qenë vit  i suksesshëm. Ajo është angazhuar në koncerte të shumta gjatë gjithë vitit, sidomos në sezonin veror.

E si duket i gjithë ky angazhim e punë përgjatë vitit ka bërë që Enca natën e Vitit të Ri të pushoj dhe festoj me familjen e saj dhe miqtë.

Përmes një postimi Enca njofton se këtë fundvit nuk do të performojë askund dhe do qëndroj pranë familjes dhe këtë e shpreh si dëshirën më të madhe.

“Një nga dëshirat me të mëdha që kam patur për këtë vit ishte ta kaloja Natën/Ditën e Vitit te Ri me familjen dhe miqtë ndaj nuk do të performoj në asnjë vend që ishte planifikuar këtë fundvit” shkruan Enca.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032819032669067
array(1) { ["section"]=> string(97) "enca-haxhia-zbulon-deshiren-e-saj-te-madhe-tregon-perse-nuk-do-kendoj-askund-per-vitin-e-ri-63982" }