Enca Haxhisë i publikojnë VIDEON në PRAPASKENË: Zhveshur në vaskë, komplet e hutuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 07-09-2016

Këngëtares Enca Haxhia i publikojnë videon në prapaskenë.

Enca duket tërësisht e zhveshur në një vaskë dhe disi e hutuar ndërsa tenton të mbulojë gjoksin me duar. Për më shumë, ndiqni videon e prapaskenës së xhirimeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037645101547241
array(1) { ["section"]=> string(87) "enca-haxhise-i-publikojne-videon-ne-prapaskene-zhveshur-ne-vaske-komplet-e-hutuar-52192" }