Enca i habit të gjithë: Ky është vendimi më i papritur i jetës sime (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 27-09-2017 Enca i habit të gjithë: Ky është vendimi më i papritur i jetës sime (FOTO)

Enca konsiderohet si një nga këngëtaret më të ndjekura dhe më seksi të showbizit shqiptar.

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram edhe për këtë konsiderohet si Mbretëresha e Instagramit.

Enca shquhet për format e trupit dhe klipet shpeshherë provokuese që kanë ngjallur kureshtje në sytë e publikut.

Kësaj rradhe asaj i është dashur të marrë një vendimin më të papritur të jetës sipas saj. Në një video të llojit “Boomerang” tregon se ka prerë flokët.

Ajo gjithnjë i ka patur flokët shumë të gjatë dhe mesa duket ky ka qënë një vendim shumë i vështirë për këngëtaren.

Poshtë videos ka shkruar : “ Vendimi më i papritur i jetës sime..PO apo JO?

enzahaxhia.jpg

e871d9431bf1a6727d90ee3d6979f1e670d92f25_1477650983545.jpg

69f3910d0302bd265bb1edd6729275f4--beautiful-smile-beautiful-women.jpg

280full.jpg

850x636_enca1487776065.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i famshëm anulon dy koncerte, vuan nga një sëmundje e rëndë
Dikur armiq, por ja çfarë thotë sot Stresi për Ledri Vulën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021326065063477
array(1) { ["section"]=> string(77) "enca-i-habit-te-gjithe-ky-eshte-vendimi-me-i-papritur-i-jetes-sime-foto-93811" }