Enca kthen përmbys rrjetin, publikon video teksa bën twerk në ditëlindje (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 23-10-2017 Enca kthen përmbys rrjetin, publikon video teksa bën twerk në ditëlindje (VIDEO)

Enca bën atë që ndoshta shumë ndjekës mezi e kanë pritur.

Këngëtarja pasi e ka marrë veten pas ditëlindjes që festoi disa ditë më parë, ka kontrrolluar me kujdes telefonin dhe ka publikuar disa foto e një video tepër provokuese.

Tani më poshtë Enca ka përshëndetur me një kërcim twerk si rrallë herë. Kjo video duket se ka luajtur mendsh shumë nga ata që e kanë parë, e ky si duket ka qenë dhe qëllimi i kënkëtares së re.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Në fillim më mori për kamerier”, këngëtari shqiptar rrëfen historinë e çuditshme të dashurisë
Klaudia Pepa kthehet në Tiranë, takon personin më të rëndësishëm për të »
Article Logic
Execution time: 0.022531986236572
array(1) { ["section"]=> string(83) "enca-kthen-permbys-rrjetin-publikon-video-teksa-ben-twerk-ne-ditelindje-video-96934" }