Enca na le pa fjalë të gjithëve, si kukull pa “make-up”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 28-07-2016 Enca na le pa fjalë të gjithëve, si kukull pa “make-up”

Dikush duhet t’i thotë Enca Haxhisë mos përdorë më aq shumë make-up në fytyrën e saj.

Në një foto të publikuar para pak minutash, Enca duket si një kukull. E re, e freskët dhe e pagrimuar.

Këngëtarja thotë që kjo është edhe mënyra sesi do ajo që ta mbajë mend publiku por nëse vërtet do këtë duhet të shfaqet më shpesh pa make-up.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026089191436768
array(1) { ["section"]=> string(58) "enca-na-le-pa-fjale-te-gjitheve-si-kukull-pa-make-up-47988" }