Enca në një foto të papublikuar më parë me Noizyn, i bën një deklaratë të fortë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 27-09-2016 Enca në një foto të papublikuar më parë me Noizyn, i bën një deklaratë të fortë

Këngëtarja Enca Haxhia publikon  një foto të padalë më parë në media me reperin e njohur si Noizy.

Teksa publikon foton, Enca i bën edhe një deklaratë të fortë reperit duke e quajtur “shpirtin e saj binjak”. Pse kjo deklaratë tani? Noizy ka ditëlindjen sot dhe Enca mesa duket ka dashur t’ia bëjë sa më të bukur përmes këtyre fjalëve. “Happy Birthday Twin Spirit Ëish you're always happy Mah G”, shkruan këngëtarja.

en.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026808977127075
array(1) { ["section"]=> string(84) "enca-ne-nje-foto-te-papublikuar-me-pare-me-noizyn-i-ben-nje-deklarate-te-forte-54251" }