Enca nxjerr gjoksin dhe pyet fansat: Çka po sheh (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:09 09-08-2017 Enca nxjerr gjoksin dhe pyet fansat: Çka po sheh (FOTO)

Këngëtarja simpatike dhe tejet e pëlqyer për muzikën që prodhon por edhe linjat e saj Enca, ka vijuar të provokojë fansat e saj.

Këtë herë në rrjetin social facebook, Enca ka publikuar një foto ku ekspozon gjoksin e saj dhe me një shikim tepër joshës pyet fansat “Çka po sheh?”. Pyetja e Encës është ironike, pasi në atë foto që ajo ka publikuar jo vetëm fansat por të gjithë vetëm një gjë kanë parë…

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021294832229614
array(1) { ["section"]=> string(58) "enca-nxjerr-gjoksin-dhe-pyet-fansat-cka-po-sheh-foto-88686" }