Enca prezanton “shoferin “ sexy (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 01-06-2015

Këngëtarja provokuese Enca Haxhia këtë herë na ka njohur me shoferin e saj të cilin ajo e cilëson si ‘sexy’.

Dhe është në fakt... Veçse nuk bëhet fjalë për një shofer, bëhet fjalë për një shofere, Zajmina Vasjarin. Zajmina drejton makinën, ndërsa Enca bën video duke nxjerrë në pah hiret që e bëjnë sexy shoferen e saj. Për ku të jenë nisur vajzat? Ne i urojmë rrugë të mbarë, gjithsesi!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026607036590576
array(1) { ["section"]=> string(40) "enca-prezanton-shoferin-sexy-video-12398" }