Enca tërbohet me shoqet, në sfond djemtë ndjekin performancën brenda mureve të shtëpisë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:10 16-12-2015

Enca tërbohet me shoqet, në sfond djemtë ndjekin performancën brenda mureve të shtëpisë. E gjitha regjistrohet me një celular.

Ja dhe pamjet e kësaj videoje të shkurtër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23025012016296
array(1) { ["section"]=> string(98) "enca-terbohet-me-shoqet-ne-sfond-djemte-ndjekin-performancen-brenda-mureve-te-shtepise-video-27930" }