Enca vjen ndryshe, lë pas photoshop-in

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 07-07-2016 Enca vjen ndryshe, lë pas photoshop-in

Enca Haxhia është përfolur në media si “vajza e Photoshop”. Në këtë foto Enca ngjan lozonjare dhe elegante në të njëjtën kohë.  Mos vallë Enca ka rënë në peshë, apo ka përdorur ”mjetin e saj magjik”? 

enca_haxhia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027595996856689
array(1) { ["section"]=> string(43) "enca-vjen-ndryshe-le-pas-photoshop-in-45853" }