Enca zbulon çfarë bën në dhomën e gjumit pas një nate të lodhshme (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 03-10-2017 Enca zbulon çfarë bën në dhomën e gjumit pas një nate të lodhshme (VIDEO)

Enca një nga këngëtaret që tashmë ka hyrë fuqishëm në tregun shqiptar.

Shumë e komentuar ka qenë edhe për ekspozimin e tepërt të linjave provokuese, me të cilat herë pas here ka bërë bujë.

Disa minuta më parë Enca ka publikuar një video nga dhoma e gjumit në “instagram” në të cilën thotë se është e lodhur dhe gati për gjumë.

Për më shumë ndiqni videon.

 

 

Hannah Montana Life ??

A post shared by ENCA (@enca) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda shtëpisë së Blendi Fevziut, dalin pamjet e atmosferës spektakolare
A e dini se Instagram zbulon nëse jeni në depresion, provojeni! »
Article Logic
Execution time: 0.018691062927246
array(1) { ["section"]=> string(77) "enca-zbulon-cfare-ben-ne-dhomen-e-gjumit-pas-nje-nate-te-lodhshme-video-94625" }