Ende asnjë shenjë jete nga Olta, 17-vjeçarja e zhdukur prej disa ditësh

Publikuar tek: aktualitet, më 09:29 16-04-2018 Ende asnjë shenjë jete nga Olta, 17-vjeçarja e zhdukur prej disa ditësh Olta Dodaj, e zhdukur

Nuk ka ende asnjë shenjë jete nga Olta Dodaj, 17 vjeçarja e zhdukur që nga dita e mërkurë.

Dodaj ka humbur kontaktet nga Irlanda. Sipas mediave vendase, adoleshentja e identifikuar si Olta Dodaj jetonte prej vitesh në Irlandë me familjen, derisa këta të fundit humbën kontaktet me të bijën.

Dodaj është parë për herë të fundit pasditen e 11 prillit në Newbridge, ndërsa kishte veshur një xhaket rozë, atlete gri dhe xhinse të zeza. Ajo është e gjatë 1.60, me flokë të gjatë e sy kafë.

Policia irlandeze është alarmuar dhe po kontrollon të gjithë territoret përreth për të zbuluar vendndodhjen e adoleshentes shqiptare.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kuzhinieri vlonjat habit të madh e të vogël, shikoni si gatuan peshkun 150 kile (VIDEO)
U aksidentuan rëndë burrë e grua te tuneli Tiranë-Elbasan, vdes në spital bashkëshortja »
Article Logic
Execution time: 0.22489809989929
array(1) { ["section"]=> string(77) "ende-asnje-shenje-jete-nga-olta-17-vjecarja-e-zhdukur-prej-disa-ditesh-117045" }