Endri Fuga sulmon Lulzim Bashën dhe flet për ‘’Websitin me emër të vjedhur’’. Për kë ta ketë?!

Publikuar tek: politike, më 12:42 28-03-2016 Endri Fuga sulmon Lulzim Bashën dhe flet për ‘’Websitin me emër të vjedhur’’. Për kë ta ketë?!

Endri Fuga, drejtori i Komunikimit në Kryeministri ka sulmuar sot kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Fuga thotë se Basha veçse shpif kundër shefit të tij, kryeministrit Edi Rama.

Fuga shton gjithashtu se bëhet fjalë për një  ‘’Website me emër të vjedhur’’, por për kë ta ketë vallë?!

“Fakti që Basha s'bën asgjë tjetër veçse  shpif në anglisht kundër KM në një website me emër të vjedhur, tregon sa e pashpresë është PD!’’

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia përplaset me protestuesit te liqeni, dhëndrri i Berishës veçohet dhe shikoni se çfarë bën (VIDEO)
Basha: Banditë me maska kanë rrëmbyer ish-depudetin e PD-së, Çim Babasin »
Article Logic
Execution time: 0.020442008972168
array(1) { ["section"]=> string(93) "endri-fuga-sulmon-lulzim-bashen-dhe-flet-per-websitin-me-emer-te-vjedhur-per-ke-ta-kete-36207" }