Endri Prifti dhe Ermal Mamaqi debat për “gjinjtë” në Instagram (REPLIKAT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 16-09-2016 Endri Prifti dhe Ermal Mamaqi debat për “gjinjtë” në Instagram (REPLIKAT)

Këngëtari korçar Endri Prifti dhe aktori i njohur i humorit, njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi janë përfshirë në një debat “serioz “.

Endri thotë se dje ka zbuluar gjirin më të vogël mes Dhërmiut dhe Karaburnit por Ermali i thotë se është vonë. “Sa gjin janë zbuluar aty...”, i shkruan Ermali.

Endri Prifti: Die zbulova gjirin me te vogel dhe te bukur ne zonen , ne mes te Dhermiut me Karabutunin , nje spektakel i vertete.

Ermal Mamaqi: qënke vonë ti vlla. sa gjinj janë zbuluar aty...

Endri Prifti: Eeeeeeeyyyyyyy ketu u beka nomi , ketu qe te vije duhet te kaloje si Odiseja me akilin @ermalmamaqiofficial neper kanale me shkembinj , per zotin ste genjej

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031323909759521
array(1) { ["section"]=> string(75) "endri-prifti-dhe-ermal-mamaqi-debat-per-gjinjte-ne-instagram-replikat-53100" }