Endri Prifti publikon foton me dy djemtë dhe thotë ca të pathëna: Humba shumë derisa arrita këtu por ishte e vetmja rrugë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:24 05-11-2016 Endri Prifti publikon foton me dy djemtë dhe thotë ca të pathëna: Humba shumë derisa arrita këtu por ishte e vetmja rrugë

Këngëtari Endri Prifti ka ndarë një foto emocionale sot me dy djemtë e tij ndërsa e ka shoqëruar me një rrëfim po aq emocional e prekës. Endri thotë se ka humbur shumë për të arritur deri këtu por sipas tij, kjo ishte e vetmja rrugë.

POSTIMI I PLOTË i ENDRI PRIFTIT:
“Mirmbrema , mirdita ose mirmengjesi , e se nuk jam dhe shume per nje fillim te tille sot ,, po hajde e fillova dhe po vazhdoj . Te gjith e dini se cdo them ,,duke u nisur nga fotoja , por sot kudi une se cme erdhi duke postuar kete foto live me dy engjejt e mi . Mund te shkruaj pa fund , por do jem shume i kufizuar dhe i thjeshte.. E cfar mund te kerkoje me shume nje baba qe te jete i lumtur. Mi ka dhene zoti keta dy djem dhe jam me i plotesuari ne gjithcka . Per here te pare ne jeten time , pas shume vitesh , kam fituar qetesine shpirterore dhe te verteten e lumturise time.. humba shume deri sa arita ketu , lashe shume , por ishte e vetmja rruge qe te flija i qete dhe i paster si sot. Cdo gje blihet ne jete , apo cdo gje shitet , por keta qe kam tani dhe do zoti me dhente te tjere , nuk mund ti blere asnjeri.. shkurt pak e sakte ju uroj shendet mbaresi dhe dashuri ne familjet tuaja. Nga vete dora ime paksa si e cuditshme sot ... Endri Prifti . Mos haroj ..alivederci , shihemi neser mbrema ne Korce Versus klab. Ska kuptim tju kujtoj garancine e nje nate te paharueshme”, shkruan Endri Prifti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17472815513611
array(1) { ["section"]=> string(126) "endri-prifti-publikon-foton-me-dy-djemte-dhe-thote-ca-te-pathena-humba-shume-derisa-arrita-ketu-por-ishte-e-vetmja-rruge-58478" }