Eneda Tarfia reagon për herë të parë pas Eurovisionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:01 14-05-2016 Eneda Tarfia reagon për herë të parë pas Eurovisionit

Këngëtarja Eneda Tarfia ka reaguar për herë të parë pas performancën në Eurovision 2016. Tarifa shprehet se ka përjetuar në skenë një emocion të madh, ndërsa ka falenderuar të gjithë mbështetësi.

“Dje ka qene nje nate fantastike ! Emocion i madh, skene e paimagjinueshme qe pata fatin ta prek ! Ju falenderoj te gjitheve ju qe me keni mbeshtetur dhe vazhdoni te me mbeshtesni, me komente me postime, me falenderime te cilat ma mbushen zemren plot sot ne mengjes. Ju dua te gjitheve”, shkruan këngëtarja.

Shqipëria nuk arriti të kualifikohej këtë vit në finale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02052903175354
array(1) { ["section"]=> string(59) "eneda-tarfia-reagon-per-here-te-pare-pas-eurovisionit-40396" }