Eneda Tarifa kryen provën e parë në skenën e “Eurovision” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 05-05-2016

Eneda Tarifa ka kryer provën e parë në skenën e “Eurovision” që do të zhvillohet pas disa ditësh në Suedi.

Tarifa ka kënduar përpara konkurrentëve dhe jurisë këngën “Fairytale”, ndërsa e ka konsideruar skenën e Eurovision si më të madhen ku ka performuar ndonjëher. Këngëtarja shqiptare tha se votimi nuk ka rëndësi përpara ndjesisë që ka marrë në skenë.  

Shqipëria do të prezantohet në gjysmëfinalen e dytë më 12 maj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081591606140137
array(1) { ["section"]=> string(67) "eneda-tarifa-kryen-proven-e-pare-ne-skenen-e-eurovision-video-39595" }