Eneda Tarifa publikon versionin “remix” të “Fairytale”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:22 01-08-2016

Eneda Tarifa ka publikuar një version “remix” të këngës me të cilën përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision 2016. Versioni i ri i “Fairytale” është publikuar mbrëmjen e sotme dhe ka për qëllim të bëjë këngën më ‘verore’.

Tarifa ka thënë se në video janë përmbledhur momentet më të bukura gjatë pjesëmarrjes në Eurovision.

Shqipëria nuk arriti as këtë vit të kualifikohej për në finalen e festivalit europian. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025312900543213
array(1) { ["section"]=> string(56) "eneda-tarifa-publikon-versionin-remix-te-fairytale-48422" }