Eneda zhgënjen fansat, niset për Stockholm por diçka i bën Dhuratës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 04-05-2016 Eneda zhgënjen fansat, niset për Stockholm por diçka i bën Dhuratës

Eneda Tarifa zhgënjen fansat, niset për Stockholm por diçka i bën Dhuratës. Këngëtarja  që do na përfaqësojë në ''Eurovision'' nuk e ka marrë me vete vajzën që së fundmi u bë shumë e famshme.

Tarifa do këndojë në Eurovision këngën ‘’Përrallë’ dhe kësaj here tregon se ka hequr dorë nga Dhurata, përkthyesja besnike që në çdo moment i vinte në ndihmë. Të jetë bërë xheloze Eneda për famën e Dhuratës?!

Dhurata u bë e famshme, pas një video që u publikua për Enedën, ku i kërkonte ndihmë për një fjalë në anglisht.

‘’Rrugës për Stockholm ! Grupi u nis.... (Pa Dhuratën!)...’’, shkruan Tarifa.

Megjithatë fansat e saj i shkruajnë me shpejtësi. ‘’Dhurata ishte fatsjellëse, pse nuk e more?’’

Dhe tani që nuk e ka marrë me vete, a do ketë të njëjtin sukses Eneda?! Në mos pasagjerja që shohim me të në sedilen e parë është dora vetë: Dhurata…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024263143539429
array(1) { ["section"]=> string(72) "eneda-zhgenjen-fansat-niset-per-stockholm-por-dicka-i-ben-dhurates-39448" }