‘’Ëngjëlli mbrojtës’’ i Kristi Pinderit dhe Xheni Karajit, i mbështet në kauzën e homoseksualizmit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:26 28-04-2016 ‘’Ëngjëlli mbrojtës’’ i Kristi Pinderit dhe Xheni Karajit, i mbështet në kauzën e homoseksualizmit Kristi Pinderi dhe Xheni Karaj

Kristi Pinderi dhe Xheni Karaj, dy mbrojtësit e kauzës së homoseksualizmit, kanë një ‘’ëngjëll mbrojtës’’.

Prej kohësh ata e kanë deklaruar preferencën e tyre seksuale, por këtë gjë në një shoqëri me mentalitet të hekurt, nuk do ta kishin bërë dot kurrë pa mbështetjen e prindërve.

Kësaj here është nëna e Kristit, Znj.Liljana që u del në krahë, e i mbështet në mbrojtjen e çështjes së tyre. Liljana Priftuli madje pozon në këtë foto që vetë Kristi ka publikuar.

‘’Ëngjëlli mbrojtës’’ i Kristi Pinderit dhe Xheni Karajit, i mbështet në kauzën e homoseksualizmit

“Ime më pozon dhe mbështet TiranaGayPRide5’’, shkruan Kristi Pinderi.

Kurse Xheni Karaj komenton: ‘’Kurajo nga mami Liljana Priftuli që ka qenë mbështetja dhe inkurajimi më i madh për Kristin dhe mua gjatë këtyre viteve’’

kristipinderieema.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13451385498047
array(1) { ["section"]=> string(99) "engjelli-mbrojtes-i-kristi-pinderit-dhe-xheni-karajit-i-mbeshtet-ne-kauzen-e-homoseksualizmit-38901" }