Eni Çobani e shkatërruar: Sot ka qenë një natë e rëndë me lot e dhimbje...Më mungon madhështia e një burri si ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:05 25-09-2016 Eni Çobani e shkatërruar: Sot ka qenë një natë e rëndë me lot e dhimbje...Më mungon madhështia e një burri si ty

Juristja e njohur Eni Çobani ka kaluar një natë të trishtë mbytur nga malli dhe dhimbja për humbjen e të atit me të cilin zonja Eni ka patur një raport mjaft të veçantë. Ajo i shkruan një letër prekëse , sot një vit e gjysmë pas ikjes së tij.

LETRA:

“Sot ka qene nje nate e rende dhe me lot shume ku dhimbja , kujtimet dhe vetmia pa ty me beri te rri pa gjume dhe sapo u gdhi te vrapoja drejt teje.Doja te flisja me ty doja te te degjoja ty doja te isha ne krahet e tu BABI po perseri aty gjeta gurin e ftohte ku fotografia jote me qeshte dhe me dha te kuptoja qe ti jeton me ne.E ku mbaron dhimbja ime per ty BABI im.Ka kaluar 1 vit e gjysem si sot nga largimi tend BABAI im i shtrenjte po ti nuk je larguar nga shpirti dhe jeta ime.Ti do jetosh aq sa une do kem jete dhe ti do shoqerosh dhe ndricosh cdo dite te jetes time.Ndricofte shpirti tend mbi ne dhe uratat e tua na e befshin jeten sic doje ti.ME MUNGON PAFUND MADHESHTIA E NJE BURRI SI TY.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01645302772522
array(1) { ["section"]=> string(115) "eni-cobani-e-shkaterruar-sot-ka-qene-nje-nate-e-rende-me-lot-e-dhimbje-me-mungon-madheshtia-e-nje-burri-si-ty-54046" }