Eni Çobani i zbeh rëndësinë investigimit të “Stop”, Saimir Kodra shpërthen në emision: Mos më provoko se të parën e filloj me ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:54 27-10-2016

Nuk është hera e parë që në sutdion e emisionit “Opinion”, Eni Çobani dhe Saimir Kodra përplasen me njëri-tjetrin, por kësaj here situata duket se ka dalë jashtë kontrollit dhe ka kaluar në kërcënime personale.

Gjithçka ka nisur me dyshimet e Çobanit për kohën e publikimit të audio-regjistrimit të gjyqtarit Guximtar Boçi, i cili i kërkonte favore seksuale një qytetareje. Avokatja tha se është në dijeni të rastit prej gjashtë muajsh dhe gruaja në fjalë e pranonte ekzistencën e regjistrimit kudo që shkonte.

Kaq ka mjaftuar që Saimir Kodra të shpërthejë dhe të kërcënojë Çobanin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021955013275146
array(1) { ["section"]=> string(130) "eni-cobani-i-zbeh-rendesine-investigimit-te-stop-saimir-kodra-shperthen-ne-emision-mos-me-provoko-se-te-paren-e-filloj-me-ty-57612" }