Eni Çobani në rrugë mes njerëzve: Jam njëra prej jush dhe e ndjej veten mirë kur vesh tutat...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:37 01-12-2016 Eni Çobani në rrugë mes njerëzve: Jam njëra prej jush dhe e ndjej veten mirë kur vesh tutat...

Avokatja e njohur Eni Çobani publikon një foto ndryshe nga të tjerat. Mes njerëzve në rrugë, duke ecur me një kostum sportiv.

Çobani  thotë se ndjehet mirë kur vesh tuta e atlete dhe ecën pafund për të qenë pranë njerëzve.

“Unë jam njëra prej jush dhe e ndjej veten gjithmonë mirë kur vesh tutat dhe atletet dhe eci pafund për të qenë pranë jush.Mos harroni jeta është e shkurtër dhe për ta bërë atë të duket e gjatë qëndroni sa më shumë me njëri-tjetrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026448965072632
array(1) { ["section"]=> string(96) "eni-cobani-ne-rruge-mes-njerezve-jam-njera-prej-jush-dhe-e-ndjej-veten-mire-kur-vesh-tutat-61213" }